Šviesa

– svarbus ir reikalingas veiksnys mūsų gyvenime. Nuo šviesos priklauso mūsų darbingumas, nuotaika ir daugelis kitų dalykų.

Taupumas

Įdiegus apšvietimo valdymo sistemą, galima sutaupyti vidutiniškai apie 30 proc. elektros energijos

interjero elementas

Visi apšvietimo elementai, jų išdėstymas, intensyvumas ir paskirtis turi derėti prie patalpu funkcijos, baldų, sienų ir lubų spalvingumo. Apšvietimu galima keisti netik žmogaus ir patalpų nuotaika, bet ir erdvės pojutį.

Protingas apšvietimas

Galimybė protingai valdyti šviesos šaltinius žymiai padidina apšvietimo kokybę, ir efektyvumą, o tai leidžia taupyti energetinius išteklius.

http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/590229apsvietimas_3.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/456848apsvietimas_7.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/113551apsvietimas_6.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/359434apsvietimas_5.jpg
Apšvietimo valdymas

Šviesa – svarbus ir reikalingas veiksnys mūsų gyvenime. Nuo šviesos priklauso mūsų darbingumas, nuotaika ir daugelis kitų dalykų. Todėl kokybiškas ir subalansuotas patalpų apšvietimas yra ne tik labai svarbus gerai savijautai ir komfortui, bet ir įtakingas interjero elementas.

Galimybė protingai valdyti šviesos šaltinius, jų išdėstymas ir struktūrizuotas išskaidymas į atskirus elementus, žymiai padidina apšvietimo kokybę ir efektyvumą, leidžia taupyti energetinius išteklius bei didina saugumą. Šviesos šaltinių valdymas taip pat atskleidžia kitas galimybes, žymiai padidinančias jaukumą bei komfortą, tokias kaip specifinės individualią nuotaiką atitinkančios atmosferos kūrimas, kintantis interjero apšvietimas, pasirenkamas apšvietimo režimas pagal iš anksto nustatytus scenarijus arba gali kisti automatiškai priklausomai nuo paros laiko, lauko sąlygų ir kitų kriterijų.

» Mūsų įmonė diegia apšvietimo valdymo sistemas, jų integravimą į bendrą pastato sistemą. Tokia bendra apšvietimo, apsaugos ir šildymo sistemų komunikacija leidžia pastato valdymo sistemai automatiškai valdyti temperatūrą ir apšvietimą patalpose pagal judesio, lauko apšvietimo, temperatūros ir kitus daviklius. Tokiu būdu efektyviai išnaudojami energetiniai ištekliai, didinamas pastato autonomiškumas ir ekonomija.
Mūsų kompanija projektuoja ir įgyvendina šiuos apšvietimo sistemų sprendimus:

  • Automatinis šviesos šaltinių valdymas pagal įvairius kriterijus;
  • Zoninis patalpų apšvietimas;
  • Tolygaus vidaus patalpų apšviestumo palaikymas, kintant lauko apšvietimui;
  • Nuotolinis patalpų apšvietimo valdymas viduje ir išorėje;
  • Automatinis užuolaidų ir žaliuzių valdymas;
  • Laipsniškas šviesų įsijungimas/išsijungimas;
  • Norimo apšvietimo lygio pasirinkimas;
  • Programuojamos apšvietimo scenos;
  • Elektros rozečių valdymas.

 


Google+