Šviesa

– svarbus ir reikalingas veiksnys mūsų gyvenime. Nuo šviesos priklauso mūsų darbingumas, nuotaika ir daugelis kitų dalykų.

Taupumas

Įdiegus apšvietimo valdymo sistemą, galima sutaupyti vidutiniškai apie 30 proc. elektros energijos

interjero elementas

Visi apšvietimo elementai, jų išdėstymas, intensyvumas ir paskirtis turi derėti prie patalpu funkcijos, baldų, sienų ir lubų spalvingumo. Apšvietimu galima keisti netik žmogaus ir patalpų nuotaika, bet ir erdvės pojutį.

Protingas apšvietimas

Galimybė protingai valdyti šviesos šaltinius žymiai padidina apšvietimo kokybę, ir efektyvumą, o tai leidžia taupyti energetinius išteklius.

http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/590229apsvietimas_3.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/456848apsvietimas_7.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/113551apsvietimas_6.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/359434apsvietimas_5.jpg
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Siūlome naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvus Jūsų patalpoms. Tai įleidžiami šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Didelis LED efektyvumas leidžia maksimaliai išnaudoti elektros energiją šviesos srauto išgavimui, o šviestuvo konstrukcija ir COB šviesos šaltinis skleidžia ypač tolygią ir akiai malonią šviesą.

Šviestuvai yra nuo 6w (700 lm šviesos srauto) iki 40w (4000 lm šviesos srauto) galingumo, su galimu skirtingu skleidžiamos šviesos atspalviu.

Šviestuvų privalumai:

• Efektyvus naujos kartos LED COB šviesos šaltinis su keramikiniu pagrindu;

Aukštas CRI* koeficientas (>85) – apšviesti daiktai atrodys natūraliai, o spalvos tikroviškos;

Ilgas veikimo laikas - 50’000 valandų;

Reguliuojamas šviestuvo kampas;

Visame plote tolygus apšvietimas;

Aliuminio korpusas, paprastas tvirtinimo mechanizmas;

Didelis aušinimo radiatorius veiksmingai vėsina šviesos šaltinį, todėl šviestuvų tarnavimo laikas ypač ilgas;

Šviestuvai komplektuojami kartu su dimeriuojamais arba įprastiniais valdikliais. Šviestuvus su dimeriuojamais valdikliais galima valdyti įprastiniais dimeriais;

Galima pasirinkti šviesos atspalvį: visiškai balta spalva (šalta, melsvas atspalvis), natūraliai balta spalva (artimiausia dienos šviesai) ir šilta balta spalva (gelsvas atspalvis).

Dėl produktų specifikacijų ir kainų prašome kreiptis mūsų kontaktais.

*spalvų atkūrimo indeksas

 
Naujos kartos LED COB šviestuvai

Pradedame prekiauti naujos kartos LED COB (chip-on-board) šviestuvais. Tai įleidžiami lubiniai šviestuvai, kurie šviečia ypač ryškiai, yra ilgaamžiai bei taupo elektros energiją. Daugiau informacijos rasite čia.

 
KNX-EIB įranga

Pradedame prekiauti naujais kompanijos HDL įrenginiais, kurie veikia KNX standartu. KNX yra tarptautinis pastatų automatizavimo ir sistemų valdymo standartas, kurį sukūrė ir vysto KNX asociacija. Ši asociacija vienija pačius didžiausius namų automatizavimo / protingų namų įrangos gamintojus. Daugiau informacijos rasite čia.

 
Naujas HDL produktų tinklalapis

Startavo tinklalapis www.hdl-protingi-namai.lt kuriame rasite išsamią informaciją apie HDL produktus, jų technines charakteristikas bei pritaikymo Jūsų namuose galimybes. HDL - tai protingi namai patogiam gyvenimui. Tai patogumas, kuris taupo Jūsų laiką bei pinigus.

 
Google+