Vėdinimas

Tik protingas namas gali racionaliai išnaudoti šildymo ir vėdinimo sistemas, automatiškai palaikyti pageidaujamą patalpų mikroklimatą, suteikti maksimalų komfortą ir ekonomiją.

Efektyvus šildymas

Sistema racionaliai išnaudoja skirtingus šilumos šaltinius ir automatiškai rūpinasi pastoviu temperatūros palaikymu ir netgi nuolat kintant išorės ir vidaus sąlygoms.

Protingas šildymas

Protingo namo šildymo valdymas ne tik suteikia didesnį komfortą, lankstų valdymo būdą, išlaisvina nuo dažnos sistemos priežiūros, bet ir, svarbiausia, leidžia sumažinti nuo 20 iki 40 proc. energetinių išteklių per metus.

http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/904837acepro_HVAC.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/392926acepro_HVAC_2.jpg http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/632101953228acepro_heating_3.JPG
Šildymo valdymas

» Nemažą būsto išlaikymo kaštų dalį sudaro išlaidos šildymui, todėl kiekvienam vartotojui labai aktualu jas sumažinti. Šiam klausimui skiriama daug dėmesio, tačiau dažniausiai apsiribojama tik pastatų konstrukcijų gerinimu, t. y. šilumos nuostolių mažinimu, o pačių šildymo sistemų efektyvumo didinimas, diegiant naujus valdymo būdus ir algoritmus, mažai išnaudojamas.

Šildymo sistemos efektyvumas priklauso ne tik nuo sudėtinių šildymo sistemos elementų (šildymo katilų, vamzdynų, radiatorių ir t. t.) kokybės, bet ir didele dalimi nuo šildymo sistemos valdymo efektyvumo, kurios pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Visa tai pasiekiama automatizuotu šildymo sistemos valdymu, kuris apjungia atskirus mazgus į vieną sistemą ir efektyviai ją valdo atsižvelgiant į pastato termodinamines savybes, meteorologines sąlygas ir šalutinius šilumos šaltinius (saulės energiją, prietaisų, židinių, žmonių skleidžiamą šilumą).

» Mūsų įmonė diegia automatizuotas šildymo sistemas, kurios valdo įvairių tipų šildymo katilus, cirkuliacinio siurblio darbą, sklendes, akumuliacines talpas ir kitus elementus maksimaliai išnaudodama visus šiluminius resursus. Šildymo sistemos valdymo pagalba galima nustatyti skirtingas atskirų patalpų temperatūrų programas pagal įvairius kriterijus: laiką, oro sąlygas, drėgnumą ir kt. Taip pat nuotoliniu būdu valdyti temperatūrinius režimus, stebėti esamas temperatūras bei visos sistemos darbą.

Įdiegtas automatinis šildymo valdymas ne tik suteikia didesnį komfortą, išlaisvina nuo dažnos sistemos priežiūros, bet ir, svarbiausia - leidžia sumažinti nuo 20 iki 40 proc. energetinių išteklių per metus. 


Google+