Apie mus

ACEPRO - Automatinės valdymo sistemos profesionalams.

AV įrangos valdymas

Vienas iš svarbiausių vaizdo ir garso sistemų kriterijų yra kokybiškas signalų perdavimas, taisyklinga instaliacija ir patogus valdymas. Be šių dalykų net ir brangiausia sistema praranda savo vertę bei funkcionalumą.

Šildymo valdymas

Automatinio šildymo sistemos valdymo pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Tik efektyvi šildymo sistema leis Jums mėgautis komfortiška aplinka mažiausiais kaštais.

http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/457378e005.JPG http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/654668acepro_audio_3.JPG http://acepro.lt/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953228acepro_heating_3.JPG
Struktūrizuoti tinklai

Statote namą ar remontuojate būstą? Dabar pats geriausias laikas apsvarstyti visus namų įrangos tinklus, kol nepradėjote apdailos darbų. Iš pat pradžių gerai apgalvoti struktūriniai apsaugos, šildymo, apšvietimo ir elektros tinklai leis nesunkiai įdiegti automatines būsto valdymo sistemas ir, svarbiausia – padės ateityje sutaupyti nemažas išlaidas.

Praeityje pastatuose buvo diegiami įprasti pagrindinių paslaugų tinklai, tokie kaip elektros, telefono ir televizijos. Tačiau šiandien to neužtenka, norint pasinaudoti visais šiuolaikinių namų teikiamais patogumais. Dabartiniai protingi ir energiją taupantys namai aprūpinti struktūrizuotais inžineriniais ir komunikavimo tinklais, kurie apjungia visas pastato sistemas (patalpas) į atitinkamas struktūras, o šios atitinkamai į vieną bendrą sistemą, kuri turi patogų valdymą. Toks jungimas ne tik suteikia patogų įvairių paslaugų valdymą, pvz., elektros, interneto, garso ir vaizdo turinio paskirstymą į norimą patalpą iš vienos vietos, bet ir leidžia išjungti ar įjungti norimas paslaugas, pvz., išjungti elektrą konkrečiame pastato aukšte ar tik konkrečioje elektros rozečių grupėje. Tokiu būdu išvengiama įjungtų elektros prietaisų bereikalingo veikimo ir nepageidaujamo energijos vartojimo.

» Mūsų įmonės teikiami struktūrizuotų tinklų sprendimai vykdomi siekiant sutelkti kiekvieną posistemę į vieną visiškai automatizuotą sistemą, kuri ne tik apima numatytus tinklus bet ir yra parengta diegti atnaujinimus. Teisingai suprojektuoti ir įgyvendinti struktūrizuoti tinklai užtikrina kokybišką ir švarų ryšį, juos lengviau prižiūrėti bei ateityje palengvina sistemos atnaujinimų diegimą. Siekiant prisitaikyti prie būsimų Jūsų poreikių, reikėtų iš anksto atsižvelgti į numatytas įrengti pastato sistemas, patogumus ir galimą naujų paslaugų atsiradimą.

Viskas prasideda nuo projektavimo. Efektyvi sistemų integracija reikalauja kruopštaus planavimo, projektavimo ir maketavimo. Mūsų įmonė siūlo pažangias sistemų projektavimo paslaugas, kurios apima viską: nuo struktūrinių tinklų, protingų namų sistemų iki įvairių posistemių struktūrizavimo bei kontrolės. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs išvengsite netikėtų problemų ateityje ir projekto metu, sutaupysite nemažai laiko bei lėšų.
Struktūrinių tinklų privalumai:

  • Patogus įvairių sistemų valdymas;
  • Kokybiškas ir švarus ryšys tarp atskirų sistemos elementų;
  • Galimybė nukreipti vaizdo ar garso medžiagą į norimas patalpas;
  • Galimybė valdyti elektros tinklo zonas;
  • Nesudėtinga tinklų priežiūra ir atnaujinimų diegimas;

Kreipkitės į mus, norėdami gauti specialistų konsultacijas dėl struktūrinių tinklų įrengimo.


 
Google+